KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 12815209

nr 1281 5209

Kerstin Thorvall

(1925-2010), Sverige

Kolteckning, Monogramsignerad, daterad -90, ca 24x20 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:30:14

Kerstin Thorvall

Läs mer om Kerstin Thorvall